Do sprzedaży kamienica w Leżajsku

Dodane przez M3 NIERUCHOMOSCI, Czwartek, 11 Styczeń, 2018  14:43

Opis oferty:

Do sprzedaży kamienica położona w ścisłym centrum LEŻAJSKA.

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona na działce o pow. 3,70 ar, oznaczonej w rejestrze gruntów jako działka budowlana. Działka ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta o wymiarach 9,90 m x 30,90 m. Działka zabudowana. Znajduje się na niej budynek mieszkalny - kamienica , z użytkowym podpiwniczeniem, kryty dachówką czerwoną, o powierzchni zabudowy 106 m2, zaś użytkowej około 175m2.
Budynek składa się w podpiwniczeniu z czterech pomieszczeń, w tym trzech z niezależnym wejściem, w tym jednej komórki przeznaczonej na kotłownię.
Na parterze znajduje się z lokal handlowo-usługowy z wejściem bezpośrednio z drogi głównej asfaltowej. W lokalu ściany wyłożone panelem plastikowym, drzwi plastikowe. Dodatkowo na parterze znajduje się lokal mieszkalny składający się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki oraz klatki schodowej z wejściem od strony podwórka. Klatka schodowa wyłożona boazerią, w pokojach parkiet, w kuchni i łazience płytki, z kuchni wyjście na balkon. Pomieszczenia mieszkalne umeblowane. Budynek posiada również poddasze, które ewentualnie można zaadoptować na cele mieszkaniowe. Budynek ogrzewany piecem CO. W budynku stolarka okienna częściowo drewniana, a częściowo PCV.
Na działce znajdują się również budynki gospodarczo-garażowe o powierzchni użytkowej ok. 110m2. Garaż z kanałem.
Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z działkami zabudowanymi kamienicami, lokalami mieszkalnymi oraz usługowo-handlowymi i gastronomicznymi.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na obszarze oznaczonym jako teren zabudowany z funkcją usługową.
Dodatkowo budynek wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków miasta Leżajsk.

Bezpośrednie wejście do budynku, jak i wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej.

Zalety nieruchomości:
Działka uzbrojona, zabudowana budynkiem typu kamienica oraz budynkami gospodarczymi murowanymi. Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji Leżajska, daje szereg możliwości dla potencjalnego inwestora – może być wykorzystana zarówno na prowadzenie działalności handlowej, usługowej jak i gastronomicznej, może być po kapitalnym remoncie przeznaczona na lokale mieszkalne. Korzystne położenie w centrum miasta, dobra komunikacja, parking miejski przed budynkiem .

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA NIERUCHOMOŚCI.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 237
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie